Тензодатчик Keli UDA-C3-635kg
Тензодатчик Keli UDA-C3-635kg – аналоговий тензометричний датчик одноточкового типу (SinglePoint) на 635 кг. Одноточковий тензодатчик компенсує моменти скручування, завдяки чому може бути використаний у терезах на одному датчику. Тензодатчик Keli UDA-C3 використовується у терезах, розміри вантажоприймальної платформи якої не перевищують 600*600 мм.
Використовуються тензодатчики Keli UDA-C3-635 kg у торгових, фасувальних та підлогових вагах.
Характеристики
Технічні характеристики Keli UDA-C3-635 кг
Максимальне навантаження – 635 кг.
Матеріал корпусу – алюміній.
Клас захисту – IP65.
| Номінальне навантаження | 635 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0+ 0,2mV/V |
| Нелінійність | ±0,02% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,02% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал | Алюміній |
| Кабель | Довжина: 1,8 м |
| Максимальний розмір платформи | 600*600 мм |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за телефоном +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.
Замовлення та консультація









