Тензодатчик Keli SQB-A-C3-7,5t
Тензодатчик Keli SQB-A-C3-7,5t – тензометричний датчик «балка на зсув» на 7,5 т. Використовується у вагах на чотирьох датчиках. Розташовується по кутах вантажної платформи, має регульовану опорну ніжку. Перетворює механічну деформацію згину.
Тензодатчик Keli SQB-A C3 7,5t застосовується при виробництві ваг підлоги та вагових рокл, а також систем зважування ємностей і дозуючого обладнання.
Характеристики
Технічні характеристики Keli SQB-A-C3-7,5 т
Максимальне навантаження – 7500 кг.
Матеріал виконання – легована сталь.
Клас захисту – IP68.
| Номінальне навантаження | 7500кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 3,0±0,003mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 400±20Ω |
| Вихідний опір | 352±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Довжина кабелю | 5м |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.
Замовлення та консультація









