Тензодатчик Keli SQB-A-C3-5t
Тензодатчик Keli SQB-A-C3-5t – тензометричний датчик на 5 тонн, тип – балка на зсув. Кріпиться по кутах платформи, має регульовану опорну ніжку. Завдяки низькопрофільності та високим метрологічним характеристикам широко використовується у платформних вагах (у тому числі вагах для тварин), системах дозування та зважування ємностей, вагових роклах та підлогових вагах.
Характеристики
Технічні характеристики Keli SQB-A-C3-5 т
Максимальне навантаження – 5000 кг.
Матеріал виконання – легована сталь.
Клас захисту – IP68.
| Номінальне навантаження | 5000кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 3,0±0,003mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 400±20Ω |
| Вихідний опір | 352±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Довжина кабель | 4,2м |
Замовлення та консультація









