Тензодатчик Keli SQB-A-C3-2,5t
Тензодатчик Keli SQB-A-C3-2,5t – тензометричний датчик ваги на 2500 кг, тип – балка на сдвиг. Результати зважування виходять із перетворення деформації механічного вигину. Тензодатчики Keli SQB-A C3 використовуються при виробництві ваги на чотирьох датчиках, кріпиться до кутів вантажоприймальної платформи, а другим кінцем – до опорної ніжки, яка спирається на підлогу і може при необхідності регулювати висоту для компенсації нерівностей основи.
Тензодатчик Keli SQB-A-C3-2,5 т використовується при виробництві систем зважування ємностей, бункерів, а також платформних ваг та вагових рокл.
Характеристики
Технічні характеристики Keli SQB-A-C3-2,5 т
Максимальне навантаження – 2500 кг.
Матеріал виконання – нікельована сталь.
Клас захисту – IP68.
| Номінальне навантаження | 2500 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 3,0±0,003mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02% /10ºС |
| Вхідний опір | 400 ± 20Ω |
| Вихідний опір | 352 ± 3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Кабель | Довжина: 1,5м:3м 1:1 |
Замовлення та консультація









