Тензодатчик Keli SQB-A-C3-0,5t
Тензодатчик Keli SQB-A-C3-0,5t – аналоговий тензодатчик балкового типу на 500 кг. Тензодатчик «балка на зсув» кріпиться до вантажоприймальної платформи та спирається на підлогу опорною ніжкою, яка може регулюватися по висоті та вирівнювати нерівності основи. Такі датчики зазвичай використовують по чотири ваги.
Тензодатчик Keli SQB 500 кг застосовують у системах зважування ємностей, у дозаторах, у платформних вагах (у тому числі для зважування тварин), рокла-ваги.
Характеристики
Технічні характеристики Keli SQB-A-C3-0,5 т
Максимальне навантаження – 500 кг.
Матеріал виконання – легована сталь.
Клас захисту – IP67.
| Номінальне навантаження | 500 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 3,0±0,003mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02% /10ºС |
| Вхідний опір | 400 ± 20Ω |
| Вихідний опір | 352 ± 3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Кабель | Довжина: 1,5м:3м 1:1 |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 і наші менеджери докладно проконсультують вас.
Замовлення та консультація









