Тензодатчик Keli SQB-A-C3- 0,1t
Тензодатчик Keli SQB-A-C3- 0,1t – тензометричний датчик з ніжкою на 100 кг, балка на вигин. Балкові тензодатчики є консольною балкою, яка перетворює механічну деформацію вигину. Відповідає високим метрологічним вимогам. Використовуються по 4 датчики на платформу. Застосовуються у терезах для складу: платформних, роклах, а також терезах для тварин і дозаторах.
Характеристики
Технічні характеристики Keli SQB-A-C3-0,1 т
Максимальне навантаження – 100 кг.
Матеріал виконання – легована сталь.
Клас захисту – IP67.
| Номінальне навантаження | 100 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02% /10ºС |
| Вхідний опір | 400 ± 20Ω |
| Вихідний опір | 352 ± 3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Кабель | Довжина: 1,5м:3м 1:1 |
Замовлення та консультація









