Тензодатчик Keli SQB-A-C3-0,15t
Тензодатчик Keli SQB-A-C3-0,15t – тензодатчик на 150 кг, тип – балковий з ніжкою. Балковий тензодатчик на вигин використовується у вагах на 4 датчиках. Ніжка спирається на землю, а сам датчик кріпиться до платформи через два отвори. Тензодатчики Keli SQB-A C3 0,15t використовуються у вагах для тварин, у дозаторах, системах для зважування ємностей, а також у багатьох різних вагах для складу.
Характеристики
Технічні характеристики Keli SQB-A-C3-0,15 т
Максимальне навантаження – 150 кг.
Матеріал виконання – нікельована сталь.
Клас захисту – IP67.
| Номінальне навантаження | 150 кг |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Контролер передачі ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Контролер передачі ІНТЕРВАЛ | ±0,02% /10ºС |
| Вхідний опір | 400 ± 20Ω |
| Вихідний опір | 352 ± 3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 200% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Кабель | Довжина: 1,5м:3м 1:1 |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40 та наші менеджери детально вас проконсультують.
Замовлення та консультація









