Тензодатчик Keli QS-A-C3-5t
Тензодатчик Keli QS-A-C3-5t – балковий двоопорний тензометричний датчик на 5 тонн. На датчик зверху встановлюється куля, через яку і передається навантаження від вантажоприймальної платформи. Тензодатчик Keli QS-A забезпечує допустиме зміщення вантажоприймальної платформи від лінійного розширення платформи, гальмування, з’їзду з платформи. Мають високу пило- та вологозахищеність, можуть бути використані в агресивних лужних або кислотних середовищах. Тензодатчики Keli QS A 5t застосовуються при виробництві та модернізації автомобільних, залізничних та бункерних ваг, а також бункерних дозаторів та інших вагових систем.
Технічні характеристики Keli QS-A-C3-5т
Максимальне навантаження – 5 т. Матеріал виконання – легована чи нержавіюча сталь. Клас захисту – IP67.
| Номінальне навантаження | 5 т |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 750±10Ω |
| Вихідний опір | 702±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 250% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Нержавіюча сталь | |
| Довжина кабелю | 5,2 м |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38(067) 611 62 40.

















