Тензодатчик Keli QS-A-C3-40t
Тензодатчик Keli QS-A-C3-40t – балковий двоопорний тензометричний датчик на 40 тонн (датчик «з кулею»). Навантаження від вантажоприймальної платформи датчик передається через кулю. Навантаження на тензодатчик розподіляється перпендикулярно і завжди припадає на одну точку, що унеможливлює розгойдування вимірювального елемента і забезпечує тривалий термін експлуатації датчика. Мають високий клас захисту від вологи та пилу. Корпус Keli QS може бути виконаний з легованої або нержавіючої сталі, що дає можливість використовувати тензодатчики в агресивному середовищі (лужному або кислотному).
Тензодатчики Keli QS A 40t використовуються для виробництва або модернізації багатотонних ваг: вигінних, автомобільних. бункерних, вагових дозаторах та інших вагових пристроїв у різних галузях промисловості та сільського господарства.
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38(067) 611 62 40 і наші менеджери докладно вас проконсультують.
Технічні характеристики Keli QS-A-C3-40т
Максимальне навантаження – 40 т.
Матеріал виконання – легована чи нержавіюча сталь.
Клас захисту – IP67.
| Номінальне навантаження | 40 т |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 750±10Ω |
| Вихідний опір | 702±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 250% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Нержавіюча сталь | |
| Довжина кабелю | 16 м |

















