Тензодатчик Keli QS-A-C3-25t
Тензодатчик Keli QS-A-C3-25t – тензодатчик з кулею на 25 тонн. У двоопорних балкових датчиках між вантажоприймальною платформою і датчиком встановлюється куля, яка і передає перпендикулярно навантаження на датчик в одну точку. Це дозволяє забезпечити допустиме зміщення вантажоприймальної платформи при лінійному розширенні, а також при гальмуванні та з’їзді автомобіля з платформи. Keli QS-A мають високий рівень захисту від вологи та пилу, можуть бути використані в агресивних середовищах, мають великий експлуатаційний термін.
Тензодатчики Keli QS A 25t широко застосовуються в автомобільних, вагонних та бункерних вагах та вагових дозаторах.
Технічні характеристики Keli QS-A-C3-25т
Максимальне навантаження – 25 т.
Матеріал виконання – легована чи нержавіюча сталь.
Клас захисту – IP67.
| Номінальне навантаження | 25 т |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 750±10Ω |
| Вихідний опір | 702±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 250% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Нержавіюча сталь | |
| Довжина кабелю | 12/15 м |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону +38 (067) 611 62 40.

















