Тензодатчик Keli QS-A-C3-15t
Тензодатчик Keli QS-A-C3-15t – тензометричний датчик на 15 тонн, тип – балковий двоопорний. Легко вбудовуються завдяки конструктивним особливостям. Навантаження на датчик від ваги платформи передається через кулю. Це дозволяє йому забезпечувати допустиму рухливість платформи під час гальмування, з’їзду з неї, а також лінійного розширення платформи від впливу температури, а вимірювальному елементу – продовжити термін його експлуатації. Існує можливість виготовлення корпусу тензодатчика з нікельованої або нержавіючої сталі, що робить можливим використання тензодатчика Keli QS-A в агресивних середовищах. Тензодатчики Keli QS A 15t використовуються при виготовленні та технічній модернізації бункерних ваг та дозаторів, а також ваг для зважування автомобільного та залізничного транспорту.
Технічні характеристики Keli QS-A-C3-15т
Максимальне навантаження – 15 т. Матеріал виконання – легована чи нержавіюча сталь. Клас захисту – IP67.
| Номінальне навантаження | 15 т |
| Клас точності | С3 |
| Чутливість | 2,0±0,002mV/V |
| Нелінійність | ±0,03% |
| Помилка у показі приладу за рахунок гістерезису | ±0,03% |
| Крип (30 хв) | ±0,02% |
| Керування передачею ОБНУЛЕННЯ | ±0,02%/10ºС |
| Керування передачею ІНТЕРВАЛ | ±0,02%/10ºС |
| Вхідний опір | 750±10Ω |
| Вихідний опір | 702±3Ω |
| Ізоляційний опір | ≥5000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40ºС |
| Експлуатаційний діапазон температур | -30~+ 70ºС |
| Безпечна межа навантаження | 150% |
| руйнівне навантаження | 250% |
| Номінальний діапазон збудження | 10~12 V постійний струм |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал | Легована сталь |
| Нержавіюча сталь | |
| Довжина кабелю | 15 м |
Щоб купити тензодатчик, потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті або звернутися за номером телефону.

















